Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Washington

Washington'da Satılık Emlak

Pasifik Okyanusu'ndan batıya doğru, Oregon'un güneyi, doğuda Idaho Eyaleti, kuzeyde, 49. kuzey doğrultusunda, Kanada ile, özellikle de Britanya Kolombiyası ile ıslanmış

Washington'da satılık bir yatırım satın alma kararı vermeye karar veren herkes karar vermeden önce pek çok faktörü değerlendirecektir.

Washington, Cascade Range'in karla kaplı dağlarını ve Puget Sound'un ormanlık adalarını içeren bir bölge olan bir Pasifik Kuzeybatı eyaletidir. Başkenti Olympia ama en büyük şehri Seattle. Canlı teknoloji endüstrisi, animasyonlu müzik sahnesi ve ünlü kahve evleri için bilinir.

Washington eyaleti, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk cumhurbaşkanı George Washington'dan seçildi ve Birliğe kabul edilen 42. devletti. Resmi mühürde ve resmi devlet bayrağında George Washington'un bir portresi var ve burası, Columbia Bölgesi'yle karışıklığı önlemek için Washington Eyaleti olarak anılıyor.

Bu kuzey-batı Pasifik devleti ılıman yağmur ormanları, dağlar ve geniş ormanları vardır, bu da Evergreen devlet olarak adlandırılmaktadır.

Ülkenin en büyük 18. eyaleti ve 13. en kalabalık. Her zevke uygun bir iklim sağlamak için doğudan batıya kadar değişen bir iklime sahiptir.

Washington'da satılık mülke yatırım yapmadan önce, bölgenin genel bir değerlendirmesini yapmak, işsizlik oranını, serveti, binaların maliyetini ve çok daha fazlasını yapmak yararlıdır.

Geçen yıla göre sabit kalan% 4.8'lik bir işsizlik oranına ve ulusal ortalamanın üzerinde bir yaşam maliyetine sahiptir. En büyük yaşam maliyeti faktörü, Washington emlak piyasasından gelir. Kira fiyatları bu noktaya açıklık getiriyor çünkü çok yüksek.

Aynı tür maliyet artışı, Washington'da satılık emlak alımında da geçerlidir. Bu fiyat artışları 2018 yılında Washington emlak piyasası için satıcılar için bir hayal haline getiriyor. Bu yüzden satıcılar geçen yıl olduğu gibi bazı faydalar bekleyebilirler, Washington'daki konut fiyatları da% 11, 5 arttı.

2018'de Washington Real Estate Market'i etkileyen faktörler, Washington eyaleti için stokları düşük tutarken, talep ve fiyatları yüksek tutacak olan, sürekli bir konut eksikliği.

Bu arada, Washington'da satılık mülk satıcıları, konut sahiplerinin konut sıkıntısını çözmek için yaratıcı çözümler bulmaya çalıştıkça, avantajlardan faydalanabilirler. Benzer durumlarda birçok devlet için bu, yaratıcı çözümler, daha küçük evler ve daha küçük evler gerektirir.

Washington emlak piyasasında yaşamak için en iyi yerler Seattle ve Spokane'dir, bu yüzden Washington'daki satılık mülkleri özellikle bu iki metropolde değerlendiririz.

 Sakinlerin% 60'ı Seattle metropol bölgesinde yaşamakta ve King County'de bulunan aynı Seattle, yaklaşık 700.000 nüfuslu nüfusa sahiptir. Zengin bir müzik tarihine ve büyüleyici bir şehir manzarasına sahip titreşimli bir şehir.

Aynı zamanda ülkenin 11. büyük metropol ekonomisi olarak sıralanan canlı bir ekonomiye sahiptir.

Yeni başlayanlar için bir cennet ve ekolojik ve çevre dostu uygulamalarda çok aktif olan bir şehir olarak görülüyor. Starbucks ve Amazon dahil olmak üzere beş büyük şirketin ofislerine ev sahipliği yapıyor. Seattle için işsizlik oranı ulusal ortalamanın hemen altında% 3.4'dür.

 Spokane, Washington'daki ikinci en kalabalık şehirdir ve emlak piyasası geçen sene çok iyi bir performans göstermiştir. Spokane konut değerlerinde 2017 yılında% 12'den fazla artış kaydedildi, değerlerin 2018'de% 3.6 oranında artmaya devam etmesi bekleniyor.

Washington şu anda satıcılar pazarı için mükemmel bir zaman geçiriyor ve tüm göstergeler Evergreen eyaleti için bir başka başarılı satış yılına işaret ediyor. Evini Washington eyaletinde piyasaya sürmek isteyenler için, bunu yapmak için daha iyi bir zaman olmadığını bilmek zorunda.

  •  
    Washington'a taşınıyorum. Gurbetlendirin ve Washington'da yaşayın.

    Amerika kıtasında uzak ve geniş bir yolculuk yaptıktan sonra, en önemli duruma ulaştık. Her zaman Birleşik Devletlerin bütün federal cumhuriyetini temsil eden eşsiz bir tarihe sahip olanı. Washinton hakkında konuşuyoruz. Amerikan atıcı kalbi, bugün tüm sorularınıza doğru cevaplar yaratmaya yönelik m ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 23038

Satilik Ev, Washington, Snohomish County, Mukilteo, 5706 86th Place SW

10,386,004.58TRY
Satilik
Ev

502.42 m²
Geniş kat planı, zarif özellikleri, ikna edici panoramik Ses manzaralı çerçeveli. Bu 5 Bdrm / 4 bth/5k + sf neredeyse yeni verilen pek çok güncellemel...
Cod. 23037

Satilik Ev, Washington, Seattle, Seattle, 2900 25th Ave W

12,109,359.45TRY
Satilik
Ev

389.73 m²
Şık-Çağdaş! Merkez Cam Atrium bol doğal ışık ile iç açık alanlarda Linkler. Brezilyalı Tigerwood, Venedik Alçı, özel ahşap ve metal işleri bitirir ort...
Cod. 8452

Satilik Çiftlik evi, Washington, Olympia, Olympia, Olympia

1,558,030.52TRY
Satilik
Çiftlik evi

2200 m²
Beautiful altı yatak odası iki
Cod. 7226

Satilik Çiftlik evi, Washington, Spokane, Spokane, 625 Mckinnan Rd.

406,819.08TRY
Satilik
Çiftlik evi

900 m²
Mülkiyet, 3 yatak odası 1
Cod. 6603

Satilik Dükkan, Washington, Seattle, Seattle, Seattle

6,050,351.86TRY
Satilik
Dükkan

13600 m²
Emlak-İyi Yer
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB